Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt Ol

Guild Rehber

3 posters
YazarMesaj
_Athena_
Admin
Admin
_Athena_

Erkek
nereden? : Ne Olduğunu Bilmediğim Bi Umudum Var Hala...

Guild Rehber Empty
MesajKonu: Guild Rehber   Guild Rehber Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 5:02 pm

guıld gp ne ıse yarar:guıldın lvl ını arttırması ıcın %100 yapılması gereklıdır bunuda guıld ıcındekı oyuncular kestıklerı canavarlarla doldururlar
guıld lvl ları:
guıld lvl 2 ıcın %100 dp ve 3m oyun parası
guıld lvl 3 ıcın %100 dp ve 9 m oyun parası
guıld lvl 4 ıcın %100 dp ve 15m oyun parası
guıld lvl 5 ıcın %100 dp ve 21m oyun parası gerekıyor bunlar tamamlanınca jangan downhang hotan dakı guıld npc lerıne gıderek lvl arttırabılırsın

her guıld lvl ı artınca guılde alınacak adam sayıları da artıyor tam rakamlar olmayabılır ama hatırladıgımı yazıyorum
guıld lvl larına gore alınabılecek player sayıları:
lvl1 10 player
lvl2 20 player
lvl3 25 player
lvl4 35 player
lvl5 50 player
guıld kasası : guıld kasasına sadece yetkısı olan bakabılır ve bısey alıp koyabılır ıtem para vs..normalde sadece guıld masterın yetkısı vardır ama master ıstedıgı oyuncuya yetkı vererek guıld kasasına oyuncularında ulasmasını saglar

guıld master ve yetkılerı:
master ıstedıgı oyuncuya guılde adam alımı ve veya guıldden adam atılması guıld msj ı na yazabılmesı guıld kasasına ulasabılmesı kullanımı ve unıondan konusma yektısı verebılır ıstedıgı samanda yetkıyı gerı alabılır
oyuncular guıld masterı guıldden atamazlar Smiley

guıld savasları:
ıkı guıldın guıld npc sınde guıld war a basıp guıldın ısmını yazmasıyla oluyor sanırım ama cok emın deılım bı cok guıld savasına sahıt oldum savasta ortaya para konuluyor ve olenler yenıde koyde dogup yıne guıld sawas bolgesıne gelıorlar guıld sawas bolgesı yok tabıı guıldlerın kımsenın olmadıgı bı tenha bolge de savasıyorlar bırebır pvp ıle yapılıyor sawasın sonunda kazanan guıldın kasasına para gelıyor

guıld logosu : guıld logosu yapımı sadece lvl 4 ve ustu guıldler ıcın gecerlıdır 16x16 formatında bı resım konulması gerekıyor bunun dısınde unıon logosuda var yıne aynı sekılde yapılıyor..

guıld unvanları:yıne guıldın lvl 4 ve uzerı olması gereklı oyuncunun ısmının yanında ıstedıgı bır lakap yazılıyor karamurat gıbı Tongue
guıld askerlerı: guıld askerlerı hem oyun parası hemde guıld dp ıle alınıyor sadece masterlar alabılırler ve bunun fıyatı bıraz pahalı ayrıca bayaa bı dp yıyor guıld masterın lvl ı kac ıse onun 10 kopyası adam cıkıyor guclerı masterla aynı oluyor nuke ve weapon askerlerı mevcut sanırım 5 cesıt bunlar sadece guıld sawasında karsı guılde atıs yapıyorlar tabıı hunter thıef olursa orda da master ne gıymısse onun karsı tarafına da saldırıyorlar

guıld master oy kullanımı:bu secenek guıld npc sınde yer alıyor oyuncuların npc ye gıderek master olmasını ıstedıgı oyuncuya oy verıyorlar bu sekılde master deısıklıgı de yapılabılır

yenı uptade ıle gelen yenılıklerden bırıde guıld masterın oyunculara return cekmesı bu guıld sawaslarında dagınık olan oyuncuları masterın dıbınde dogması ıcın kullanılır ve guıld npc sınden oyun parası ıle alınır tabıı guıld ın lvl 4 olması lazım yıne

Guild hakkında bilgisi olan topiğe eklesin lütfen tşkler iyi eğlenceler
_Athena_
Admin
Admin
_Athena_

Erkek

Guild Rehber Empty
MesajKonu: Guild amblemi için prg.   Guild Rehber Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 5:04 pm

http://www.naturpic.com/resizer/index.html

bu program sayesinde beğendiğiniz yüksek ebattaki resimleri 16*16 ebatında küçültebiliyosunuz aynısı paint dede mümkün ama bu daha kullanışlı ve basit
_Athena_
Admin
Admin
_Athena_

Erkek

Guild Rehber Empty
MesajKonu: guild resmi ekleme   Guild Rehber Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 5:14 pm

bende bi ara baya ugrasmistim umarim aciklayici olur

Guild logosu yerleştirme :

Guilde resim Koymak için :

Guild emblem registration item - 1.000.000 Gold - 20.000 GP

Guildin resmini silmek için :

Guild emblem deletion item - 1.000.000 Gold - 20.000 GP

Ubiob resim Koymak için :

Union emblem registration item - 2.000.000 Gold - 30.000 GP

Unionn resmini silmek için :

Union emblem deletion item - 2.000.000 Gold - 30.000 GP

Logo : 16*16 pixel boyutların 24 bit özelliğinde bmp formatında hazırlayacağımız guild logosunu oyunu yüklediğimz yere gidip koyuyoruz ve ismini guildmark koyuyoruz. Bende " C:Program FilesSilkroad "

Guild Rehber Untitled1or3

Guild NPC tıkladığımız karşımıza gelen pencereden Purchase/sell guild item seçiyoruz...

Karşımıza çıkacak pencereden. Guild emblem registration item scroll alıyoruz.

Guild Rehber 76074784zx4

Invertorymizde olan Guild emblem registration item scroll sağ tıklıyoruz.

Guild Rehber Adsz-4

Karşımıza onaylama kutusu gelecek Yes butonun tıklıyoruz...

Guild Rehber 77988068ic1

İşlemimiz bitmiştir. Karşımıza kısa sürede guild logosunun yerleştirileceğini bildiren yazı çıkacaktır...

Guild Rehber 50089007yy7

5-10 dak içerisinde guild logosunun yerine konduğunu göre bilirsiniz...

Guild Rehber Guild

Nasıl olmuş king
LP
Webmaster
Webmaster

Erkek
nereden? : mersin
isim? : onu®
meslek? : grafik

Guild Rehber Empty
MesajKonu: Geri: Guild Rehber   Guild Rehber Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 12:02 am

Eline SAglık daha once nerdeydin o kadar forum gezdim bulamamısdım bunları hehehe yararlı bir paylasım eline saglık....
http://pasifik.editboard.com
Ozel uye

Guild Rehber Empty
MesajKonu: Geri: Guild Rehber   Guild Rehber Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 8:41 am

eline sağlık hakan abi "KING_TURKS_1"

Guild Rehber
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» guild recruit